ŚWIAT MASAŻY

UsługaCenaCZas
MASAŻ KLASYCZNY CZĘŚCIOWY   60 PLN 30 min.
MASAŻ KLASYCZNY CAŁOŚCIOWY 120 PLN 60 min.
MASAŻ RELAKSACYJNY CZĘŚCIOWY   60 PLN 30 min.
MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁOŚCIOWY 120 PLN 60 min.
MASAŻ SPORTOWY CZĘŚCIOWY   70 PLN 30 min.
MASAŻ SPORTOWY CAŁOŚCIOWY 140 PLN 60 min.
DRENAŻ LIMFATYCZNY CZĘŚCIOWY   80 PLN 30 min. DRENAŻ LIMFATYCZNY CAŁOŚCIOWY 160 PLN 60 min.
DRENAŻ LIMFATYCZNY CZĘŚCIOWY   80 PLN 30 min. DRENAŻ LIMFATYCZNY CAŁOŚCIOWY 160 PLN 60 min.
GŁĘBOKI MASAŻ PLECÓW   70 PLN 30 min.
MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY CZĘŚCIOWY   70 PLN 30 min.
MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY CAŁOŚCIOWY 140 PLN 60 min.
UsługaCenaCZas
MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY CZĘŚCIOWY   70 PLN 30 min.
MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY CAŁOŚCIOWY 130 PLN 60 min.
ZGRABNE I LEKKIE NOGI   60 PLN 30 min.
UsługaCenaCZas
MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI 140 PLN 60 min.
Dobroczynne ciepło bazaltowych kamieni wpływa na poprawę krążenia, poprawia przemianę materii i oczyszcza organizm z toksyn. Jest zabiegiem energetyzującym każdy rodzaj skóry.
MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI 150 PLN 60 min.
Wysoko odżywczy, aromatyczny masaż ziołowymi stemplami rozgrzewanymi w ciepłym oleju. Lecznicze zioła zawarte w stemplach poprawiają samopoczucie, wpływają na odprężenie, regenerują skórę i przywracają siły witalne. Zalecany w szczególności dla skóry suchej, dojrzałej.
MASAŻ JAPOŃSKIMI BAMBUSAMI CZĘŚCIOWY   70 PLN 30 min.
MASAŻ JAPOŃSKIMI BAMBUSAMI CAŁOŚCIOWY 140 PLN 60 min.
Drenujący masaż całego ciała wywodzący się z Japonii. Poprzez stymulację punktów refleksologicznych na ciele przywracamy w organizmie ład i harmonię. Po zabiegu mięśnie są zrelaksowane, napięcia mięśniowe ustępują a zastoje limfatyczne zostają odprowadzone. Zabieg drenuje i regeneruje organizm.
UsługaCenaCZas
UNIKATOWY MASAŻ TWARZY, SZYI, DEKOLTU - "MARZENIE" 130 PLN 60 min.
Bardzo delikatny zabieg oczyszczający i poprawiający cyrkulację krwi i limfy. Korzystnie wpływa na usuwanie zmęczenia, stresu. Zmniejsza napięcie mięśni twarzy. Spłyca bruzdy i zmarszczki. Dzięki zabiegowi twarz staje się rozjaśniona, uzyskując młodszy wygląd. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.
LODOWE ORZEŹWIENIE - MASAŻ CZĘŚCIOWY   25 PLN 15 min.
LODOWE ORZEŹWIENIE - MASAŻ CAŁOŚCIOWY   50 PLN 25 min.
Idealne połączenie masażu lodem z zastosowaniem technik rozciągania tkanek. Gwałtowne obkurczanie naczyń krwionośnych mobilizuje skórę i mięśnie do intensywnej gimnastyki. Zalecany dla osób z problemami krążenia miejscowego, w celu skutecznej walki z cellulitem i po saunie jako hartowanie organizmu.
CZEKOLADOWA DAWKA ENDORFIN 130 PLN 60 min.
Relaksacyjny masaż gorącą czekoladą zalecany Paniom. Odżywia i nawilża skórę, a także redukuje tkankę tłuszczową. Stymuluje mikrokrążenie i metabolizm w tkankach. Poprawia elastyczność i kondycję skóry.
CYTRUSOWY RAJ 130 PLN 60 min.
Relaksacyjny masaż całego ciała, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Jest wspaniałą skarbnicą witamin dla organizmu żądającego energii i odprężenia. Olejki w nim zawarte (grejpfrutowy, cytrynowy i pomarańczowy) nadają skórze wyjątkowe odżywienie.
PARA SASÓW 210 PLN 60 min.
Relaksacyjny masaż dla dwojga wykonany równocześnie w jednym gabinecie. Zastosowane techniki relaksacyjne wprowadzą Was w stan głębokiego odprężenia i wyciszenia. Podaruj sobie i bliskiej Ci osobie wspaniały i oryginalny prezent.