ŚWIAT MASAŻY


MAGICZNA KRAINA ZABIEGÓW

...dotknij odrobiny relaksu i daj się wprowadzić do świata wewnętrznej harmonii i zadowolenia. Niesamowita symfonia składników natury spełni Twoje najśmielsze oczekiwania...

 

MASAŻE TRADYCYJNE

Masaż leczniczy....................................................................30min 60PLN

Masaż klasyczny częściowy...................................................30min 60 PLN

Masaż klasyczny całościowy..................................................60min 120 PLN

Masaż relaksacyjny częściowy...............................................30min 60 PLN

Masaż relaksacyjny całościowy..............................................60min 120 PLN

Masaż sportowy częściowy.....................................................30min 70 PLN

Masaż sportowy całościowy....................................................60min 140 PLN

Drenaż limfatyczny częściowy................................................30min 80 PLN

Drenaż limfatyczny całościowy...............................................60min 160PLNMASAŻE UNIKLNE


Masaż twarzy, szyi, dekoltu "Marzenie"

 

60 min.

130 PLN

Bardzo delikatny zabieg oczyszczający i poprawiający cyrkulację krwi i limfy. Korzystnie wpływa na usuwanie zmęczenia, stresu. Zmniejsza napięcie mięsni twarzy. Spłyca bruzdy i zmarszczki. Dzięki zabiegowi twarz staje się rozjaśniona, uzyskując młodszy wygląd. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

 

Masaż wyszczuplający            

 

30 min./ 60min

70/130 PLN

Intensywny masaż nie tylko likwiduje wizualne oznaki cellulitu oraz nadmiar tkanki tłuszczowej, ale również zwalcza podstawowe przyczyny jego powstawania. Podczas masażu szczególną uwagę poświęca się problemom wiotkości skóry, który pojawia się po ciąży i porodzie, a także po zrzuceniu zbędnych kilogramów.

 

Zgrabne i lekkie nogi

 

30 min.

60 PLN

To najszerszy i najbardziej kompleksowy sposób likwidacji estetycznego i fizycznego uczucia dyskomfortu, związanego z rozwojem cellulitu i defektów w wyglądzie naczyń krwionośnych. Masaż pozwala znacząco obniżyć obwód kończyn dolnych, wyrównać strukturę skóry i zmniejszyć do minimum występowanie obrzęków. Technika masażu jest maksymalnie komfortowa dla klientów, zupełnie pozbawiona bolesnych manipulacji i pozwala w jak najkrótszym czasie osiągnąć widoczne rezultaty.

 

 

Głęboki masaż pleców

 

30 min.

70 PLN

Różnorodny kompleks głębokich ruchów rozcierających i ugniatających z wyciąganiem? włókna mięśniowego. Podstawowym celem zabiegu jest zmienianie struktury i ograniczeń ruchomości mięśni. Efektem tego masażu jest zmniejszenie bólu, przywrócenie lepszej postawy, większej giętkości i elastyczności ruchu.

 

Masaż dla kobiet w ciąży

częściowy

całościowy

30 min.

60 min.

70 PLN

140 PLN

Do pierwszorzędnych zadań masażu należą aktywacja funkcji drenażowej, walka z procesami zastoinowymi w okolicy miednicy i dolnych kończyn, a także złagodzenia skurczów mięśniowych oraz bólu w okolicy pleców i na poszczególnych odcinkach kręgosłupa. Przywrócenie siły i elastyczności najbardziej obciążonych mięśni, korekta psychosomatycznych zaburzeń i przywrócenie korzystnego stanu emocjonalnego.


MASAŻE ORIENTALNE

 

 

Masaż gorącymi kamieniami

całościowy

60 min.

140 PLN

Dobroczynne ciepło bazaltowych kamieni wpływa na poprawę krążenia, poprawia przemianę materii i oczyszcza organizm z toksyn. Jest zabiegiem energetyzującym każdy rodzaj skóry.

 

Masaż stemplami ziołowymi

 

60 min.

150 PLN

Wysoko odżywczy, aromatyczny masaż ziołowymi stemplami rozgrzewanymi w ciepłym oleju. Lecznicze zioła zawarte w stemplach poprawiają samopoczucie, wpływają na odprężenie, regenerują skórę i przywracają siły witalne. Zalecany w szczególności dla skóry suchej, dojrzałej.

 

Masaż japońskimi bambusami

częściowy

całościowy

30 min.

60 min.

70 PLN

140 PLN

Drenujący masaż całego ciała wywodzący się z Japonii. Poprzez stymulację punktów refleksologicznych na ciele przywracamy w organizmie ład i harmonię. Po zabiegu mięśnie są zrelaksowane, napięcia mięśniowe ustępują a zastoje limfatyczne zostają odprowadzone. Zabieg drenuje i regeneruje organizm.

 

MASAŻE SPECJALNE


Lodowe orzeźwienie

częściowy

całościowy

15 min.

25 min.

25 PLN

50 PLN

Idealne połączenie masażu lodem z zastosowaniem technik rozciągania tkanek. Gwałtowne obkurczanie naczyń krwionośnych mobilizuje skórę i mięśnie do intensywnej gimnastyki. Zalecany dla osób z problemami krążenia miejscowego, w celu skutecznej walki z cellulitem i po saunie jako hartowanie organizmu.

 

Czekoladowa dawka endorfin

 

60 min.

130 PLN

Relaksacyjny masaż gorącą czekoladą zalecany Paniom. Odżywia i nawilża skórę, a także redukuje tkankę tłuszczową. Stymuluje mikrokrążenie i metabolizm w tkankach. Poprawia elastyczność i kondycję skóry.

 

Cytrusowy raj

 

60 min.

130 PLN

Relaksacyjny masaż całego ciała, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Jest wspaniałą skarbnicą witamin dla organizmu żądającego energii i odprężenia. Olejki w nim zawarte (grejpfrutowy, cytrynowy i pomarańczowy) nadają skórze wyjątkowe odżywienie.

 


Para Sasów

 

60 min.

210 PLN

Relaksacyjny masaż dla dwojga wykonany równocześnie w jednym gabinecie. Zastosowane techniki relaksacyjne wprowadzą Was w stan głębokiego odprężenia i wyciszenia.. Podaruj sobie i bliskiej Ci osobie wspaniały i oryginalny prezent.