Komórki Macierzyste

Uwaga: Do produkcji komórek macierzystych wykorzystywane jest zrzucane na wiosnę poroże jeleni.

KOMÓRKI MACIERZYSTE PRZYSZŁOŚCIĄ MEDYCYNY REGENERACYJNEJ I KOSMETOLOGII

Mało kto wie, że polscy naukowcy z Wrocławia dokonali wyjątkowego odkrycia komórek macierzystych z poroża jelenia pod nazwą MIC-1. Ich niebywałe właściwości polegają na pełnej stymulacji innych komórek do podziału i wytwarzania białek. Potwierdzono naukowo, że MIC-1 skutecznie pobudzają procesy naprawcze prowadząc do pełnej regeneracji i odnowy uszkodzonych tkanek. Naukowcy udowodnili, ze ich stosowanie jest całkowicie bezpieczne. Wyniki badań zostały opublikowane w prestiżowych czasopismach, a innowacyjne odkrycie jest chronione odpowiednimi patentami.

(źródło: https://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/niezbednik-pacjenta/komorki-macierzyste-z-poroza-jelenia-mic-1-aa-W27m-Nyxy-ye5R.html)

Spa Beskid w Nowym Sączu jako jedno z nielicznych w Polsce wykorzystuje w zabiegach profesjonalne biodermokosmetyki na bazie opatentowanych komórek macierzystych MIC-1.

Preparat liftingująco-regeneracyjny z efektem anti-aging przeznaczony jest do cery młodej z pierwszymi oznakami starzenia, dojrzałej z utratą sprężystości i witalności, wiotkiej, zmęczonej i pozbawionej blasku. Produkt zapewnia wyraźny skutek w postaci:

  • odmładzania skóry,
  • wygładzania i regeneracji zmarszczek,
  • poprawy jędrności i elastyczności skóry,
  • poprawy kolorytu, rozjaśniania skóry.

Preparat łagodząco-regeneracyjny z kolei jest przeznaczony do cery problematycznej, podrażnionej, wymagającej ukojenia, odwodnionej i naczynkowej. Efektem stosowania produktu jest:

  • złagodzenie podrażnień i ograniczenie niedoskonałości,
  • poprawa kondycji skóry,
  • stymulacja komórek skóry do samodzielnej regeneracji.

Kosmetyki Revitacell