Otulania

Ekskluzywne zabiegi dla najbardziej wymagających klientów. W skład każdego zabiegu wchodzi: aromatyczny peeling + hydromasaż,maska,nasycenie ciała substancjami aktywnymi, masaż całego ciała, kompleksowa pielęgnacja dostosowana do potrzeb skory klienta.

Terapia na bazie kawy

Niezwykle energetyzujący zabieg o zapachu świeżo zaparzonej kawy, przeznaczony do skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do zaczerwienień oraz pozbawionej elastyczności.

Terapia żurawinowa – odtruwająca

Kosmetyczny deser przywróci równowagę całemu ciału i duszy..

Wspaniale relaksujący i regenerujący zabieg z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków na bazie owoców. Idealnie pielęgnuje skórę z problemami naczyniowymi, głęboko odżywia i regeneruje skórę

Terapia czekoladowa- czekoladowy deser

Rytuał dla ciała i zmysłów. Aromaterapeutyczny zabieg na całe ciało z wykorzystaniem ciepłej czekolady i głęboko nawilżającego balsamu. Dzięki pobudzeniu produkcji endorfin zabieg ten świetnie oddziaływuje na psychikę i samopoczucie. Poprawia kondycje skóry, działa dotleniająco, upiększająco i nawilżająco.

Terapia Kleopatra- na bazie koziego mleka

Zabieg oparty na kozim mleku i śliwce chińskiej lychee to królewska uczta dla ciała i ducha. Innowacyjne produkty wzbogacone o ekskluzywny wyciąg z perły i łagodzący kompleks IRCALMIN zapewniają kompleksową pielęgnację nawet najbardziej wymagającej skórze. Kozie mleko dostarcza bogactwa składników odżywczych, lychee witamin, a ekstrakt z perły ochrony i regeneracji. IRCALMIN niweluje podrażnienia, koi przesuszoną skórę i zapewnia jej komfort oraz nawilżenie. Zabieg ten jest także S.O.S po kąpielach słonecznych.